PHUKET Turu - 5 Gece - THY ile

PHUKET Turu - 5 Gece - THY ile  /  

İstanbul Çıkışlı

Phuket adası ülkemizde özellikle balayı çiftlerinin uğrak noktası. Tropikal bir iklime sahip olan ada yılın büyük bir bölümünde ziyaret edilebilir durumdadır. Ekonomik yurtdışı tatili arayanların tercih ettiği, vizesiz olması avantajı ile de birleşince çok cazip bir seçenek olmaktadır.

Tur Programı

1.Gün İSTANBUL

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce (gidiş uçuş tarihinden 1 takvim günü önce) buluşuyoruz.

2.Gün İSTANBUL – PHUKET

Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Phuket uçuşumuz başlıyor. Geceleme uçakta. Phuket’e varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımıza geçiyor ve otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3. Gün PHUKET

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Öğle Yemekli Phi Phi Adası turumuz için otelden hareket. Sürat teknelerimizle Phuketin yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Dona hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprionun The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bayde denize girme ve güneşlenme imkânı. İkinci sırada Phi Phi Leye uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş.  Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4. Gün PHUKET

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Phuket’i keşfetmeniz için serbest zaman. Akşam misafirlerimiz ile Akşam yemekli Phuket Fantasea turumuz için hareket ediyoruz. Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ve kültürden ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5. Gün PHUKET

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Fil Safarisi turumuz için otelden hareket. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari yapıyoruz. Akşam misafirlerimiz ile Simon & Simon Cabaret turumuz için hareket.  Uzakdoğunun en güzel kabare tarzı gösterilerinden biri; son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

6. Gün PHUKET

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Öğle yemekli James Bond Adası turumuz için otelden hareket. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond filmlerinden “Altın Tabancalı Adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyor ve adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman veriyoruz. James Bond Adası’ndan sonraki en son durağımız şnorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa Adası veya Naka Adası olacaktır (Hava şartlarına göre karar verilecek). Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

07. Gün PHUKET - İSTANBUL

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor.

08. Gün İSTANBUL

İstanbul Yeni Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

 Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST)-Phuket (HKT)- İstanbul (IST) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

 Havalimanı vergileri

 4* otelde 5 gece oda & kahvaltı konaklama

 Alan-otel-alan ve şehiriçi transferleri

 Programda belirtilen turlar (Öğle Yemekli Phi Phi Adası, Fil Safarisi, Simon & Simon Cabaret, Öğle yemekli James Bond Adası, Akşam yemekli Phuket Fantasea)

 Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

 Otel vergileri

 Turist şehir vergileri

 TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

 İç hat bağlantı bileti

 Seyahat sağlık sigortası (Covid-19 Kapsamlı)

 Covid PCR testi

 Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri 

 Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

 Yurt dışı çıkış harcı bedeli

 Müze ve ören yerleri girişleri

 Şoför tipleri 5 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST)-Phuket (HKT)- İstanbul (IST) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

***TK172 IST-HKT 02.35 – 16.00

***TK173 HKT-IST 22.00 – 05.00*

Konaklama

SAWADDI PATONG RESORT & SPA

,

Ödeme

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster
Standart
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
22/10/2021-20/01/2022
899 €
1,100 €
899 €
21/01/2022-01/02/2022
999 €
1,249 €
999 €
03/02/2022-29/04/2022
899 €
1,100 €
899 €
30/04/2022-01/08/2022
999 €
1,249 €
999 €
01/09/2022-31/12/2022
899 €
1,100 €
899 €
Tüm fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz!