'

2021 BARCELONA & VALENCIA & MADRID Pegasus Hava Yolları ile 4 gece

2021 BARCELONA & VALENCIA & MADRID Pegasus Hava Yolları ile 4 gece  /  

İstanbul Çıkışlı

BARCELONA & VALENCIA & MADRID Pegasus Hava Yolları ile 4 gece 5 gün İspanya Turu sizi bekliyor!

BARCELONA & VALENCIA & MADRID

Pegasus Hava Yolları ile

4 gece 5 gün İspanya Turu sizi bekliyor!

Tur Programı

Tur Programı

1.Gün İSTANBUL - BARCELONA

 

Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile Barcelona’ya gerçekleşecek uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyor ve otelimize transfer oluyoruz. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Barcelona İkonları (55 Euro) turu. İlk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Güell. Park aynı zamanda ‘Viki Christina Barcelona’ filmine de sahne olan mekanlardan birisi. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşaa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir İspanya turu sunan İspanyol Köyü yani Poble Espanyol. Köyde ayrıca şehrin en önemli cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak. Daha sonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanı başında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak Font de Canaletes Çeşmesi turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler.  Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

2. Gün BARCELONA

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Girona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro) turuna katılabilirler. Bu turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Girona şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi Mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenko (55 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

3. Gün BARCELONA - VALENCIA

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Valencia’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte Valencia panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, XV.yy’da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Valencia Gece (25 Euro) turuna katılabilirler. Sanat bilim şehri, Liman ve Formula 1 pisti ve tarihi şehir merkezinde rehberimizle birlikte keyifli saatler geçiriyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

4. Gün               VALENCIA - TOLEDO - MADRID

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Madrid’e hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerinde dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo (25 Euro) turuna katılabilirler. M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya’nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo, şövalyeler şehri olarak bilinir. İber yarımadasının en büyük nehri olan Tako şehrin içinden geçmektedir. Uzun süre İspanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünyanın en büyük Ortaçağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Donkişot’un yazarı Cervantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Madrid’e transfer ve panoramik şehir turu.  Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Tur bitimi günümüz alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Sonrasında otelinize transfer ve geceleme otelinizde. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Madrid Gece (25 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 

 

 

5. Gün               MADRID - İSTANBUL

Güne otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başladıktan sonra uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

 

1.Gün İSTANBUL - BARCELONA

Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile Barcelona’ya gerçekleşecek uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyor ve otelimize transfer oluyoruz. Arzu eden misairlerimiz için ekstra düzenlenecek olan Barcelona İkonları (55 Euro) turu. Ilk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Güell. Park aynı zamanda ‘Viki Christina Barcelona’ ilmine de sahne olan mekanlardan birisi. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşaa edilen ve ziyaretçilerine tüm Ispanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir Ispanya turu sunan Ispanyol Köyü yani Poble Espanyol. Köyde ayrıca şehrin en önemli cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak. Daha sonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve Ispanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanı başında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak Font de Canaletes Çeşmesi turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde. 

2. Gün BARCELONA

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misairlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Girona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro) turuna katılabilirler. Bu turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Girona şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi Mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Arzu eden misairlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenko (55 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde. 

3. Gün BARCELONA - VALENCIA

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Valencia’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte Valencia panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, XV.yy’da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Arzu eden misairlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Valencia Gece (25 Euro) turuna katılabilirler. Sanat bilim şehri, Liman ve Formula 1 pisti ve tarihi şehir merkezinde rehberimizle birlikte keyili saatler geçiriyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde. 

4. Gün VALENCIA - TOLEDO - MADRID

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Madrid’e hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerinde dileyen misairlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo (25 Euro) turuna katılabilirler. M.O. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda Ispanya’nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo, şövalyeler şehri olarak bilinir. Iber yarımadasının en büyük nehri olan Tako şehrin içinden geçmektedir. Uzun süre Ispanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünyanın en büyük Ortaçağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Donkişot’un yazarı Cervantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam Işi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Madrid’e transfer ve panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Tur bitimi günümüz alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Sonrasında otelinize transfer ve geceleme otelinizde. Arzu eden misairlerimiz ekstra düzenlenecek olan Madrid Gece (25 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde

5.Gün MADRID - İSTANBUL

Güne otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başladıktan sonra uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile Istanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW)-Barcelona (BCN) gidiş, Madrid (MAD)-İstanbul (SAW) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti  

 Havalimanı vergileri

 3*&4* otellerde 4 gece oda & kahvaltı konaklamalar,

 Alan-otel-alan transferleri

 Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

 Panoramik Barcelona, Valencia ve Madrid şehir turları

 Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

 Otel vergileri

 Turist şehir vergileri

 TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 İç hat bağlantı bileti

 Vize ücreti, servis bedeli

 Seyahat sağlık sigortası

 Öğle ve akşam yemekleri

 Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

 Yurt dışı çıkış harcı bedeli

 Müze ve ören yerleri girişleri,

 Şoför tipleri 5 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)

Ek Hizmetler

AVANTAJLI EKSTRA GEZİLER
0-2 yaş ücretsiz ,3-10 yaş %50 indirimlidir. Madrid Gece Turu (25 Euro ) + Flamenco Turu (55 Euro) + Toledo Turu (25 Euro) + Valencia Gece Turu (25 Euro) + Girona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro) + Barcelona İkonları turuna (55 Euro)

Kalkış & Dönüş

 

UÇUŞ DETAYLARI

UÇUŞ
KODU

SAAT

DÖNÜŞ
TARİHİ

UÇUŞ
KODU

SAAT

PC1091

IST-BCN 10.10-11.15

20.01.2021

PC1100

MAD-IST 13.35-16.45

PC1091

IST-BCN 10.10-11.15

24.01.2021

PC1100

MAD-IST 13.35-16.45

PC1091

IST-BCN 10.10-11.15

28.01.2021

PC1100

MAD-IST 13.35-16.45

PC1091

IST-BCN 10.10-11.15

01.02.2021

PC1100

MAD-IST 13.35-16.45

PC1091

IST-BCN 10.10-11.15

12.02.2021

PC1100

MAD-IST 13.35-16.45

PC1091

IST-BCN 10.10-11.15

20.02.2021

PC1100

MAD-IST 13.35-16.45

PC1091

IST-BCN 10.10-11.15

28.02.2021

PC1100

MAD-IST 13.35-16.45

PC1091

IST-BCN 10.10-11.15

08.03.2021

PC1100

MAD-IST 13.35-16.45

PC1091

IST-BCN 10.10-11.15

16.03.2021

PC1100

MAD-IST 13.35-16.45

PC1091

IST-BCN 10.10-11.15

28.03.2021

PC1100

MAD-IST 13.35-16.45

PC1091

IST-BCN 10.10-11.15

07.04.2021

PC1100

MAD-IST 13.35-16.45

PC1091

IST-BCN 10.10-11.15

18.05.2021

PC1100

MAD-IST 13.35-16.45

PC1091

IST-BCN 10.10-11.15

25.07.2021

PC1100

MAD-IST 13.35-16.45

PC1091

IST-BCN 10.10-11.15

30.08.2021

PC1100

MAD-IST 13.35-16.45

PC1091

IST-BCN 10.10-11.15

17.11.2021

PC1100

MAD-IST 13.35-16.45

PC1091

IST-BCN 10.10-11.15

12.12.2021

PC1100

MAD-IST 13.35-16.45

Konaklama

3* ve 4* Otellerde Konaklama

,

3*&4* otellerde 4 gece oda & kahvaltı konaklamalar

Ödeme

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster
Standart Oda
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
06/03/2021-31/03/2021
3,133 TL
4,569 TL
3,133 TL
01/04/2021-18/05/2021
3,582 TL
5,018 TL
3,582 TL
19/05/2021-31/08/2021
4,479 TL
5,916 TL
4,479 TL
Tüm fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz!