'

2021 BENELUX & FRANSA Pegasus Hava Yolları ile 7 Gece

2021 BENELUX & FRANSA Pegasus Hava Yolları ile 7 Gece  /  

İstanbul Çıkışlı

BENELUX & FRANSA Pegasus Hava Yolları ile 7 Gece

BENELUX & FRANSA

Pegasus Hava Yolları ile

7 Gece 8 Gün

Tur Programı

1.Gün İSTANBUL - DÜSSELDORF - REMICH - SHENGEN - LÜKSEMBURG

Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile Düsseldorf’a gerçekleşecek uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Lüksemburg’a transferimizle birlikte programımız başlıyor. Ilk durağımız Lüksemburg’un en güzel yerlerinden olan Remich & Schengen turu. Panoramik Remich turumuzda Almanya ile Lüksemburg'u birbirinden ayıran Moselle Nehri üzerindeki köprüden geçip, buradan bir dakikada 3 ülkeyi kat edeceğimiz (Lüksemburg, Almanya, Fransa) noktaya geliyoruz. Schengen turumuzda ise Schengen anlaşması ile Schengen vizesine adını veren şehrimizi ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından panoramik Lüksemburg şehir turu. Turumuzda Petrus Vadisi, eski şehir merkezinin şehir katedrali, Dükler Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde. 

2.Gün LÜKSEMBURG - STRAZBURG - COLMAR - MULHOUSE

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Fransa’nın en güzel orta çağşehirlerinden biri olan Strazburg’a hareket ediyoruz. Fransız ve Alman ortak kültür ve mimari özelliklerini taşıyan, Ren şarap yolu üzerindeki Strasbourg kentinde Küçük Fransa, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz Evi ve Alsace mimarisinin eşsiz ahşap örneklerini görüyor, Fransa’nın en romantik şehirlerinden Colmar’da ise Eski Gümrük Binası, Pister Evi, Küçük Venedik’i geziyoruz. Ren Nehri ve kanallarının çevrelediği eşsiz ortamda hem damak zevkinizi tatmin edecek hem hediyelik tutkunuzu giderecek yüzlerce olanak bulacaksınız. Panoramik şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde. 

3.Gün MULHOUSE (LUZERN & ZÜRİH)

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misairlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan İsviçre (90 Euro) turumuza katılabilirler. “Dört Kanton Gölü-Vierwaldstättersee” ya da kısaca Luzern Gölü olarak anılan iyord gölünün kıyısına kurulu Luzern kentine uğruyoruz. Burada Chapelle Köprüsü ve eski kent meydanını panoramik olarak gördükten sonra Zürih’e hareket. Zürih turumuzda, Fraumünster Kilisesi, Grossmunster Kilisesi, Isviçre Ulusal Müzesi, opera binası, Zürih Gölü, Saat Kulesi , eski lonca evleri, Zurich Altstadt (Eski Şehir) ve dünyaca ünlü mağazalarla çevrelenmiş, hareketli ve renkli bir havası olan Bahnhofstrasse Caddesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde

4.Gün MULHOUSE - TROYES - PARİS

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Fransa’nın şarap ve gurme şehri olarak bilinen Troyes’e hareket. Panoramik şehir turunun ardından Paris’e hareket. Paris’e varış sonrası panoramik şehir turu. Şehir turunda Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı (Arc De Triomphe), Eiffel Kulesi, Meclis binası, Louvre Sarayı ve Müzesi, Madlen Kilisesi, Grand Palais, Petit Palais,Comedie Francais, görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde. 

5. Gün PARİS

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misairlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris İkonları ve Seine Nehri (80 Euro) turumuza katılabilirler. Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesi’ne çıkıyoruz. Daha sonra, tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrası şehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’nden geçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesi’ne füniküler ile çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü(Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Benlüx mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu eden misairlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Paris Gece (35 Euro) turuna katılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kenti Paris’i gece panoramik olarak görebilecek Eiffel Kulesi’ndeki kısa ışık gösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’de dolaşma fırsatı bulacaksınız. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

6. Gün PARİS - BRUGGE - BRÜKSEL

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Brugge’a hareket ediyoruz. Dantel ve goblenleri ile ünlübu şirin ortaçağkentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesi’ni ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Tur bitiminde Brüksel’e hareket. Varışımızı takiben yapılacak olan Brüksel panoramik şehir turumuzda; Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, borsa binası, Atomium ve Heysel Stadyumu görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

7. Gün BRÜKSEL - AMSTERDAM

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Amsterdam’a hareket ediyoruz. Varışımızı takiben yapılacak olan Amsterdam panoramik şehir turumuzda; Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misairlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Marken & Volendam (50 Euro) turumuza katılabilirler. Marken Volendam turumuzda; eski balıkçı kasabası olan Volendam’da tarihi evler ve limanları gezip daha sonra masal gibi küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Tur sonrası Amsterdam’a transfer ve serbest zaman. Otelimize transfer.

8. Gün AMSTERDAM – İSTANBUL

Otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başladıktan sonra uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile Istanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

— Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile Istanbul (SAW)-Düsseldorf (DUS) gidiş, Amsterdam (AMS)-Istanbul (SAW) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti 

— Havalimanı vergileri, 

— 3*&4* otellerde 7 gece oda & kahvaltı konaklama 

— Alan-otel-alan transferleri 

— Ozel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

— Panoramik Lüksemburg, Remich, Schengen, Troyes, Strazburg, Colmar, Paris ,Brüksel, Brugge, Amsterdam turları 

— Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri 

— Otel vergileri 

— Turist şehir vergilerii 

— TURSAB mesleki sorumluluk sigortası 

Fiyata Dahil Olmayanlar

— Iç hat bağlantı bileti 

— Vize ücreti, servis bedeli 

— Seyahat sağlık sigortası 

— Oğle ve akşam yemekleri 

— Her türlükişisel harcamalar ve otel ekstraları 

— Yurt dışı çıkış harcı bedeli 

— Müze ve ören yerleri girişleri, 

— Şoför tipleri 5 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı) 

Ek Hizmetler

Avantajlı Ekstra Geziler
*** 0-2 yaş ü cretsiz ,3-10 yaş %50 indirimlidir.Luzern & Zürih (90 Euro) + Paris ikonları ve Seine nehri ( 80 Euro) + Paris gece turu (35 Euro) +Marken & Volendam (50 Euro)

Kalkış & Dönüş

Detaylı ulaşım bilgisi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Konaklama

Hotel Campanile Luxembourg

,

Planning a business trip or family vacation in Luxembourg ? Stay at our Campanile hotel, located just 500 meters from the airport and a few kilometers from the Old Town ! Our warm and inviting hotel offers a restaurant with outdoor seating on sunny days and 3 meeting rooms for your seminars or cocktail hours.

Planning a business trip or family vacation in Luxembourg ? Stay at our Campanile hotel, located just 500 meters from the airport and a few kilometers from the Old Town ! Our warm and inviting hotel offers a restaurant with outdoor seating on sunny days and 3 meeting rooms for your seminars or cocktail hours.

Ödeme

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster
Standart
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
06/03/2021-31/03/2021
4,031 TL
5,916 TL
4,031 TL
(0-2) 1,347 TL
(3-12) 3,582 TL
(0-2) 1,347 TL
(3-12) 3,582 TL
(0-2) 4,031 TL
(3-12) 4,031 TL
01/04/2021-31/08/2021
5,377 TL
7,262 TL
5,377 TL
(0-2) 1,347 TL
(3-12) 4,928 TL
(0-2) 1,347 TL
(3-12) 4,928 TL
(0-2) 5,377 TL
(3-12) 5,377 TL
Tüm fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz!