'

2021 BUYUK VE YENI ISPANYA Pegasus Hava Yolları ile 7 Gece

2021 BUYUK VE YENI ISPANYA Pegasus Hava Yolları ile 7 Gece  /  

İstanbul Çıkışlı

2021 BUYUK VE YENI ISPANYA Pegasus Hava Yolları ile 7 Gece

BUYUK VE YENI ISPANYA

Pegasus Hava Yolları ile

7 Gece 8 Gün

Tur Programı

1.Gün İSTANBUL - BARCELONA

Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile Barcelona’ya gerçekleşecek uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Panoramik şehir turu ile programımız başlıyor. Turumuz da Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, Plaza De Espana görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misairlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Barcelona ve Lokal Mahalleler Gece (35 Euro) turumuza katılabilirler. Barcelona hakkında turistik çok şey duydunuz ama ünlü yönetmen Inarritu ve Woody Allen'in ilmlerine konu olan yerel sokakları ve hayatı tanımanızı sağlayacak bu özel turumuzu kaçırmamanızı öneririz. Görülecek yerler arasında Paral-el mahalle, El Raval, El Born sokakları ve Plaza Real bulunmaktadır. Dileyen misairlerimiz tur esnasında belirlenecek serbest zaman içinde Tapas restoranlarıyla ünlü El Born bölgesinde unutulmaz tatlar deneyimleyebilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

2. Gün BARCELONA

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misairlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Girona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro) turumuza katılabilirler. Orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Girona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası arzu eden misairlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Barcelona İkonlar (55 Euro) turumuza katılabilirler. Ilk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlüKatalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Güell. Park aynı zamanda ‘Viki Christina Barcelona’ ilmine de sahne olan mekânlardan birisi. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşa edilen ve ziyaretçilerine tüm Ispanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir Ispanya turu sunan Ispanyol Köyü yani Poble Espanyol. Köyde ayrıca şehrin en önemli cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak. Daha sonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve Ispanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi abul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanıbaşında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak Font de Canaletes çeşmesi turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde. 

3. Gün BARCELONA - VALENCIA - ALİCANTE

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Sonrasında Valencia’ya hareket ve panoramik şehir turu. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, 15.yy.’da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlümeyve bahçeleri bulunmaktadır. Tur sonrası Alicante’ye hareket. Yunan, Roma, Arap ve Hiristiyan kolonilerinin zengin tarihine sahip, Ispanya’nın en eski ve önemli liman şehirlerinden olan Alicante’de Belediye Binası ve Katedral görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde. 

4. Gün ALİCANTE – GRANADA

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Granada 'ya varış ve ardından panoramik şehir turu, tarihi Endülüs/Granada sokaklarında Emevi ve Abbasi dönemlerinden kalma eserlerin arasında Grand Via, La Rambla ve Belediye Meydanı görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misairlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Al Hambra Sarayı (55 Euro) turuna katılabilirler. Arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan saray görülecektir.(Harem girişi hariç). Sonrasında yine arzu eden misairlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Albaizin ve Sacromonte (45 Euro) turuna katılabilirler. Al-Hambra Sarayının çevresine, Sierra Nevada dağının eteklerinde bulunan Albaizin bölgesinde unutulmaz bir çingene gösterisi izleyecek, gösteriden sonra Granada'nın bu en eski yerleşim yeri olan Sacromonte ve Albaizin bölgesini gezme ve Al-Hambra Sarayını gece ışıklandırılmış şekilde görme fırsatını yakalayacaksınız. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde. 

5. Gün GRANADA - CORDOBA - SEVİLLA

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından Cordoba’ya hareket ediyoruz. Roma Imparatorluğu döneminde kurulan, 10.yy.’da Islam devleti himayesinde Avrupa'nın en büyük şehri olan Cordoba' yı keşfediyoruz. Burada görülecek yerler arasında Alcazar De Los Reyes Cristianos, Roma Köprüsü yer almaktadır. Tur sonrası arzu eden misairlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Kurtuba Camii-Mezquita (25 Euro) turuna katılabilirler. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde. 

6. Gün SEVİLLA

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltının ardından Sevilla panoramik şehir turu, göreceğimiz yerler arasında; Ispanya Meydanı, Altın Kule, Paula Rahibeler Manastırı, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı bulunmaktadır. Arzu eden misairlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Ronda & Cadiz (65 Euro) turuna katılabilirler. Ronda; Emeviler’in yarım adadan çekilirken Ispanyollara en son teslim ettikleri kale olma özelliği taşımaktadır Bu nedenle hem Islam hem de Hristiyan dinlerinin etkisi altında kalmış, silinmeyen izlerle bezenmiş olarak göze çarpıyor. Kireç taşından dik bir yarığın iki tarafında büyük bir kayalığın üzerinde kurulmuş ve dünyanın en eski boğa güreşi arenasının bulunduğu tipik beyaz Endülüs köyüdür. Görülecek yerler arasında Casa Del Rey Moro, Palacio Mondragon, Puento Nuevo yer almaktadır. Cadiz; Avrupa’nın en eski şehirlerinden biri olan Cadiz’de görülecek yerler arasında XVI.yy.’dan kalma Cadiz Katedarali, Belediye binası ve meydanı, Plaza de Flores görülecek yerler arasındadır. Turumuzun sonunda Sevilla'ya dönüş ve otelinize transfer Arzu eden misairlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenko (55 Euro) turuna katılabilirler. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde. 

7. Gün SEVİLLA - TOLEDO - MADRİD

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Toledo’ya hareket panoramik şehir turu. Toledo; M.O. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda Ispanya’nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo, şövalyeler şehri olarak bilinir. Iber yarımadasının en büyük nehri olan Tako şehrin içinden geçmektedir. Uzun süre Ispanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünya’nın en büyük Ortaçağşehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Don Kişot’un yazarı Cervantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam Işi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Madrid’e hareket otele varış ve geceleme otelinizde. Arzu eden misairlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Madrid Gece turuna (25 Euro) katılabilirler. Tur bitiminde otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

8. Gün MADRİD - İSTANBUL

Otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başladıktan sonra panoramik Madrid şehir turu için hareket ediyoruz. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile Istanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu. 

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

— Pegasus Hava Yolları tarifeli seferleri ile Istanbul (SAW)-Barcelona (BCN) gidiş, Madrid (MAD)-Istanbul (SAW) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

— Havalimanı vergileri

— 3*&4* otellerde 7 gece oda & kahvaltı konaklama

— Alan-otel-alan transferleri

— Ozel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

— Panoramik Madrid, Toledo, Sevilla, Cordoba, Granada, Alicante, Valencia, Barcelona şehir turları

— Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

— Otel vergileri

— Turist şehir vergileri

— TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

— Iç hat bağlantı bileti

— Vize ücreti, servis bedeli

— Seyahat sağlık sigortası

— Oğle ve akşam yemekleri

— Her türlükişisel harcamalar ve otel ekstraları

— Yurt dışı çıkış harcı bedeli

— Müze ve ören yerleri girişleri,

— Şoför tipleri 5 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)

Ek Hizmetler

Avantajlı Ekstra Geziler - 1
*** 0-2 yaş ücretsiz ,3-10 yaş %50 indirimlidir.Endülüs Beyaz Köyler Turu (65 Euro)Al Hambra Sarayı turu (55 euro)Barcelona ve Lokal Mahalleler gece Turu (35 Euro)
Avantajlı Ekstra Geziler - 2
*** 0-2 yaş ücretsiz ,3-10 yaş %50 indirimlidir.Madrid Gece Turu (25 Euro )Ronda & Cadiz Turu (65 Euro)Flamenco Turu (55 Euro)Albaizin ve Sacromonte Turu (45 Euro)Al Hambra Sarayı Turu (55 Euro)Gerona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro)Barcelona ve Lokal mahalleler gece Turu (35 Euro)Barcelona Ikonları turuna (55 Euro)

Kalkış & Dönüş

UÇUŞ DETAYLARI

UÇUŞ
KODU

SAAT

DÖNÜŞ
TARİHİ

UÇUŞ
KODU

SAAT

PC1091

IST-BCN

10.45-13.35

25.01.2021

PC1100

MAD-IST

14.50-20.05

PC1091

IST-BCN

10.45-13.35

01.03.2021

PC1100

MAD-IST

14.50-20.05

PC1091

IST-BCN

10.45-13.35

05.04.2021

PC1100

MAD-IST

14.50-20.05

PC1091

IST-BCN

10.45-13.35

12.04.2021

PC1100

MAD-IST

14.50-20.05

PC1091

IST-BCN

10.45-13.35

26.04.2021

PC1100

MAD-IST

14.50-20.05

PC1091

IST-BCN

10.45-13.35

17.05.2021

PC1100

MAD-IST

14.50-20.05

PC1091

IST-BCN

10.45-13.35

07.06.2021

PC1100

MAD-IST

14.50-20.05

PC1091

IST-BCN

10.45-13.35

28.06.2021

PC1100

MAD-IST

14.50-20.05

PC1091

IST-BCN

10.45-13.35

12.07.2021

PC1100

MAD-IST

14.50-20.05

PC1091

IST-BCN

10.45-13.35

26.07.2021

PC1100

MAD-IST

14.50-20.05

PC1091

IST-BCN

10.45-13.35

09.08.2021

PC1100

MAD-IST

14.50-20.05

PC1091

IST-BCN

10.45-13.35

23.08.2021

PC1100

MAD-IST

14.50-20.05

PC1091

IST-BCN

10.45-13.35

06.09.2021

PC1100

MAD-IST

14.50-20.05

PC1091

IST-BCN

10.45-13.35

11.10.2021

PC1100

MAD-IST

14.50-20.05

PC1091

IST-BCN

10.45-13.35

15.11.2021

PC1100

MAD-IST

14.50-20.05

PC1091

IST-BCN

10.45-13.35

13.12.2021

PC1100

MAD-IST

14.50-20.05

Konaklama

Holiday Inn Express

,

Ödeme

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster
Standart
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
06/03/2021-04/04/2021
449 €
659 €
449 €
(0-2) 150 €
(3-12) 399 €
(0-2) 150 €
(3-12) 399 €
(0-2) 449 €
(3-12) 449 €
05/04/2021-12/04/2021
549 €
7,598 €
549 €
(0-2) 150 €
(3-12) 499 €
(0-2) 150 €
(3-12) 499 €
(0-2) 549 €
(3-12) 549 €
13/04/2021-19/05/2021
499 €
709 €
499 €
(0-2) 150 €
(3-12) 449 €
(0-2) 150 €
(3-12) 449 €
(0-2) 499 €
(3-12) 499 €
20/05/2021-08/06/2021
649 €
859 €
649 €
(0-2) 150 €
(3-12) 599 €
(0-2) 150 €
(3-12) 599 €
(0-2) 649 €
(3-12) 649 €
09/06/2021-07/09/2021
599 €
809 €
599 €
(0-2) 150 €
(3-12) 549 €
(0-2) 150 €
(3-12) 549 €
(0-2) 599 €
(3-12) 599 €
03/10/2021-12/10/2021
499 €
709 €
499 €
(0-2) 150 €
(3-12) 449 €
(0-2) 150 €
(3-12) 449 €
(0-2) 499 €
(3-12) 499 €
07/11/2021-31/12/2021
399 €
609 €
399 €
(0-2) 150 €
(3-12) 349 €
(0-2) 150 €
(3-12) 349 €
(0-2) 399 €
(3-12) 399 €
Tüm fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz!