Hakkımızda


May Travel, turizm sektöründe edindikleri bilgi ve tecrübelerini ortaya koyan iki genç girişimci tarafından 2019 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren uçak bileti, konaklama, kültür turları, M.I.C.E hizmetleri, transfer ve vize hizmetleri sunar. T.C Turizm Bakanlığı “A Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi'ne sahiptir. 


May Travel’ın sahip olduğu geniş ağ, uzun yıllara dayanan güçlü işbirlikleri, deneyimli kadrosu ile yaratıcı ve farklı ihtiyaçlara cevap veren aynı zamanda hizmet vereceği kişileri müşterisi olarak değil misafiri olarak gören bir seyahat acentesidir. 


Firmamız; yaklaşık 110 ülkede ki güçlü tur operatörleri ile yapmış olduğu işbirlikleri sayesinde fiyat uygunluğu ve kaliteli hizmet konusunda önemli bir birikime sahiptir. VIP Turizm alanında uzman personelleri ile kaliteli ve kusursuz hizmet sunmaktadır.


Misyonumuz

Müşterilerimiz için hizmet verdiğimiz alanlarda değer katmak ve farklı yaklaşımları göz önünde bulundurarak en yaratıcı hizmeti sunan şirket olmak.


Vizyonumuz


“Kültür” soğan gibidir: farklı katmanları vardır, bu katmanların her birinde ritüeller, semboller, değerler, yaşayış biçimleri, inançlara dair farklı özellikler mevcuttur ve bu özellikleri görebilmek için bu katmanların keşfedilmesi gerekmektedir. Keşfedebilmek için o kültürde yaşayan insanların yaşam alanlarına girilmesi, iletişim kurulmasıkısacası “kültürler arası etkileşim” sürecinin sistematik bir şekilde planlanması mutlak bir ihtiyaçtır.

Biz de firma kültürümüz ile, farklı katmanlarımızın oluşturduğu koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hizmet verdiği kişi ve kurumların kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini misyon edinmiştir.